onizleme

Astropay nereden alınır

Astropay kart satın almak artık çok kolay, satın almak istediğiniz kartın değerini seçtikten sonra, hangi banka ile çalışıyorsanız o bankadan bizim hesabımıza miktarı geçince operatörümüze bağlanarak hangi bankadan para yatırdığınızı ve ücret karşılığında almak istediğiniz kart değerini söylemeniz yeterlidir. Müşteri hizmetlerimizin yapacağı kontrolden sonra bilgiler geçerli ise size Astropay card numaranızı yazıp telefondan mesaj olarak yada canlı yardımdan ulaştırmaktadır.
Astropay card nedir? sorusuna karşılık cevaben verilecek tek cevap, kredi kartı yerine ön ödemeli kart demek daha doğrudur. Yani elinizdeki kart numarası ile istediğiniz yere bu numarayla para yatırıp istediğiniz bir şeye sahip olabilirsiniz demektir.
Astropay kart almak için kayıt olmanıza gerek olmadan, direk bizle muhatap olduğunuz için ilk önce sizden alınan bilgilere göre işlem yapılmaktadır, yani 1 kereliğine masus yapılan işlem sonrasında herhangi bir yere “üye olmanıza gerek yok”tur. Yapmanız gereken en önemli olay burada site adımız ile telefon numaramızı kayıt etmeniz yada aklınızda tutmanız yeterlidir.
Astropay kartı en çok alışveriş sitelerinde veya “Astropay kart logosu” gördüğünüz bütün web sitelerinde ön ödemeli kart olarak kullanabilirsiniz. Kartı kullandıktan sonra farklı kart alarakta para yatırabilirsiniz.
Astropay kart numaranızı aynı sitede birden fazla kullanabilir, yatırabilir, parça parça olarak para yükleme işlemi yapabilirsiniz, Astropay kart çok kullanışlı olduğundan dolayı, bir çok seçenekleri vardır.
Astropay hesabınıza veye üyelik giriş hatası ile karşılaşma gibi bir sorununuz olmayacağından dolayı, sadece bizimle muhatap olduğunuz konular dışında her hangi bir soru ve sorun ile karşılaşırsanız 7/24 canlı yardım menümüzden müşteri temsilciliğimiz ile görüşebilirsiniz.
Astropay kartınızı satın aldıktan 12 ay yani 365 gün boyunca kullanabilirsiniz, sağlıklı olanı soracak olursanız, kartı satın aldıktan 1 hafta sonrasına kadar kullanmanız sizin için daha faydalı olmaktadır. Astropay kart numaranızı bir arkadaşınız veya aileden biri gördüğü zaman kullanmak veya sildiğinde bu sizin zararınıza olacaktır.
Astropay güvenilir mi yada güvenli mi gibi sorulara hangi açıdan baktığınız önem teşkil etmektedir, bu kart numarasını kaybetmediğiniz veya başkasının eline geçmediği sürece sizin için “güvenilir” olacaktır elbet. Bunu kişisel “kredi kartı”nız mış gibi düşünün. Kartınızı başkasına verir miydiniz? Elbette hayır, Astropay card satın aldığınızda da aynı özeni gösterdiğiniz sürece hiç bir şey olmayacağından emin olabilirsiniz.
Ucuz Astropay card satın almak mümkün müdür? Elbette mümkündür, bunun nedeni, sürekli olarak günlük “borsa kurunu takip eden ekipman”ımız sizler için olasılığı en düşük fiyatları sizlere sunmaktadır. Bunun aksini hiçbir şekilde düşünmeyiniz.

2 cevaplar
  • admin
   admin says:

   Evet aynı işlemi görmektedir. kullanımda hiç bir fark bulunmamaktadır. Daha fazla bilgiyi canlı destek ekibimizden alabilirsiniz.

   Cevapla

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın